Przypomnij hasło | Zapamiętaj mnie
Opis klubu
Klub:                            CKM Pub
Adres: Kielce, ul. Bodzentyńska 2
Strona www: www.ckm.kielce.com/
Kontakt: 41 344 79 59, +48 691 399 122, ckm@kielce.com
Opis:

CKM mieści się nieopodal rynku w zabytkowej kamienicy w centrum Kielc. Istnieje 10 lat i należy do najczęściej odwiedzanych pubów. Lokal ma trzy poziomy. Na każdym z nich panuje zupełnie inny klimat i muzyka, co sprawia, że każdy klient znajdzie coś dla siebie.

Oferujemy dostęp do Internetu WiFi.

KAWIARNIA na piętrze podzielona jest na dwie sale: dla palących i niepalących. Wystrój jest utrzymany w stylu retro, któremu towarzyszy łagodna muzyka lat  80. Jest to idealne miejsce na romantyczne spotkania, imprezy urodzinowe, wieczory panieńskie/kawalerskie oraz spotkania firmowe. Zapewniamy obsługę kelnerską.

Zapraszamy od godziny 16.00 w każdy weekend.

W BARZE na parterze panuje muzyczny klimat. Niepowtarzalny wystrój tworzą podwieszane gitary, zawieszone na ścianach winylowe  płyty oraz zdjęcia kultowych zespołów. Sala wyposażona jest w darta i piłkarzyki oraz w  2 wielkoekranowe telewizory, na których można obejrzeć transmisje meczy na żywo.

Zapraszamy od godziny 11.00

 

OGRÓDEK jest stylizowany przy pomocy szyldów, lamp, okiennic na wygląd przedwojennej ulicy, której ozdobą jest stara bryczka. Sala wyposażone jest w 4 wielkoekranowe telewizory oraz telebim, na których można obejrzeć transmisje meczy. Na klientów czeka gra w bilard oraz poniedziałkowe konkursy karaoke.  Piwo dla studentów tylko 5 zł.

Zapraszamy od 16.00.Ocena klubu: 10
Komentarze
Shoutbox
Ilość zarejestrowanych użytkowników: 52285
Użytkowników on-line: 19

Zalogowane osoby: brak


Partnerzy