Przypomnij hasło | Zapamiętaj mnie
Opis klubu
Klub:                            Royal
Adres: Kielce, ul. Piotrkowska 12
Strona www:
Kontakt: royalclubkielce@gmail.com
Opis:

Przy ulicy Piotrkowskiej 12 w Kielcach, tu gdzie do czerwca działał klub Magnetism powstaje zupełnie nowy lokal. Royal Club ruszy najprawdopodobniej w połowie października i zaprosi gości do zupełnie odmienionego wnętrza.

- Zmiany będą bardzo duże. Royal będzie utrzymany w zupełnie innym klimacie niż poprzedni klub. Wnętrze jest zupełnie inaczej zaaranżowane, zmieniło się też usytuowanie baru i sceny. Zburzono też schody, żeby łatwiej wchodziło się do klubu. Podczas prac remontowych wywieźliśmy 30 kontenerów gruzu – mówi menedżer klubu Royal.

Ale nowa nazwa i oryginalny wystrój to nie jedyne niespodzianki. Nieco inna będzie też grana tutaj muzyka. – Stawiamy na nowe hity i nieco starsze największe przeboje. Na pewno będzie mniej mocniejszej muzyki typu house.

Tworzymy klub dla nieco starszego klienta. Nie zapominamy oczywiście o studentach, dla których zarezerwowane będą czwartkowe wieczory pod hasłem "College party”. W piątki planujemy "Queen night”, czyli wieczór dla pań. Natomiast soboty to "Royal night” i wyśmienita zabawa dla wszystkich – informuje nasz rozmówca.Ocena klubu: 7.5
Komentarze
Shoutbox
Ilość zarejestrowanych użytkowników: 52285
Użytkowników on-line: 20

Zalogowane osoby: brak


Partnerzy