Przypomnij hasło | Zapamiętaj mnie
Opis klubu
Klub:                            Kosmos
Adres: Kielce, Świętokrzyska 20 (Galeria Echo)
Strona www: http://www.kosmosklub.pl/strona-glowna-kielce
Kontakt: 41 240 50 31 (recepcja), 41 240 50 30 (biuro) / biuro.kielce@mkbowling.pl
Opis:

Klub Kosmos zachęca do rozkoszowania się kolorowymi drinkami oraz  aromatem kaw nie tylko w gronie przyjaciół, ale też na spotkaniach biznesowych, firmowych.

W lokalu poza miejscem do tańca, lożami i sowicie zaopatrzonym barem znajduje się VIP Room - jest on idealnym miejscem do organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich oraz wszelkich innych spotkań towarzyskich, których uczestnicy oczekują intymnej atmosfery. W naszym klubie zoraganizujemy też niezapomniane urodziny.

Darmowa strefa Wi-Fi, bilard i kręgielnia pozwolą zapomnieć o tym, że mija czas. Wieczorami oferujemy rozrywkę na najwyższym klubowym poziomie.

Kierujemy się zasadą, że to my jesteśmy dla Was, staramy się wychodzić naprzeciw Waszym oczekowaniom, dlatego pragniemy byście stworzyli niepowtarzalny klimat waszego klubu przepełniony pozytywną energią.

Doskonała muzyka, to nie jedyny atut tego miejsca, oferujemy również takie atrakcje jak kręgle (12 torów) oraz salę rozrywki z automatami zręcznościowymi wraz z bilardem oraz taras, który pozwoli rozkoszować się widokiem na nasze piekne miasto.

Kosmos Klub mieści się na II piętrze Galerii Echo przy ulicy Świętokrzyskiej.

 

Godziny otwarcia:

Pn - Cz: 10:00 - 02:00
Pt - So: 10:00 - 04:00
Nd: 10:00 - 24:00Ocena klubu: 10
Komentarze
Shoutbox
Ilość zarejestrowanych użytkowników: 52292
Użytkowników on-line: 26

Zalogowane osoby: brak


Partnerzy