Przypomnij hasło | Zapamiętaj mnie
Opis klubu
Klub:                            Bowling Planet
Adres: Strawczynek ul.Turystyczna 6 (budynek Olimpic)
Strona www: www.bowlingplanet.eu
Kontakt: 796 138 175
Opis:

    BOWLING PLANET to klubo-kregielnia, która znajduje się w budynku basenu OLIMPIC przy ul.Turystycznej 6, w miejscowości Strawczynek koło Kielc.

    Kręgielnia jest czynna od godziny 15.00 do 22.00 od wtorku do piątku.

    W soboty od godziny 17.00 kręgielnia zmienia się w klub muzyczny, gdzie można potańczyć, spróbować różnych alkoholi oraz drinków  i dobrze się bawić do samego rana. Imprezy są prowadzone przez Djów, którzy zaspokoją gusta muzyczne nawet najbardziej wymagających słuchaczy.

    Po godzinie 21.00 na terenie kręgielni mogą przebywać tylko osoby które ukończyły 18 lat.

    W niedzielę kręgielnia jest czynna od godziny 15.00 do 22.00. Jest to dzień poświęcany głównie rodzinie, dlatego w naszym lokalu znajdują się atrakcje także dla dzieci. Możliwość ustawienia toru do gry dla dzieci powyżej 4 lat i zabawki dla najmłodszych.

   Organizujemy imprezy okolicznościowe dla dzieci i dorosłych.

   Nasz  lokal został zaprojektowany przez młodych projektantów, którzy inspirację zaciągnęli ze znanego na całym świecie filmu science-fiction "Gwiezdne wojny". W naszym klubie poczujecie się państwo jak na pokładzie prawdziwego statku kosmicznego z wiodokiem na wrzechświat. Wszelkie informacje oraz rezerwacje pod numerem tel. 796138175.

          Gorąco zapraszamy!Ocena klubu: 8.8
Komentarze

Komentarz dodał:

Treść:Data: 13-10-2015 17:38

Kompletnie nie polecam. Właściciel powinien nauczyć się rozmawiać z klientami. Nie dał dojść do słowa, podnosił głos. Osoba z załogi popełniła błąd w związku z rezerwacją torów do kręgli, a właściciel lokalu zrzucił wszystko na nas. Najśmieszniejsze jest to, że gdyby właściciel nie przyjechał, byłoby wszystko w porządku bo błąd został skorygowany przez dziewczynę obsługującą bar.

Komentarz dodał:

Treść:Data: 08-02-2012 19:16

Zapraszamy do komentowania i oceniania tego lokalu :)
Shoutbox
Ilość zarejestrowanych użytkowników: 52248
Użytkowników on-line: 18

Zalogowane osoby: brak


Partnerzy