Przypomnij hasło | Zapamiętaj mnie
Opis klubu
Klub:                            Toska
Adres: Kielce, ul. Świętego Leonarda 23
Strona www:
Kontakt: 664-946-409
Opis:

CAFFE-CLUB  TOSKA

Toska to klimatyczny, dwupoziomowy lokal w centrum Kielc, przy ul. Św. Leonarda 23.       Ma ciekawe, intrygujące wnętrza zachęcające do odwiedzin. Jest to miejsce nietuzinkowych imprez oraz koncertów.

Na parterze znajduje się klimatyczna kawiarnia, dół natomiast to drugi osobny bar                    i sala, gdzie urządzamy różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, bankiety, urodziny, dyskoteki itd. Jednak głównym punktem programu w lokalu są koncerty na żywo. Toska to nieduży klub muzyczny, gdzie co dwa tygodnie uświadczyć można Jam Session w wykonaniu naprawdę światnych muzyków. W każdy dzień tygodnia mamy do zaoferowania wiele atrakcji. Posiadamy obszerną kartę Menu , w której znajdziecie Państwo wiele pysznych kaw, herbat  i alkoholi. Jednakże specjalnością lokalu są drinki typu schoot rozbudowane o wiele pozycji, gdzie króluje nie tylko Kamikaze.

Toska jest miejscem spotkań towarzyskich, nieskrępowanej zabawy, tańca, ale również eventów artystycznych, koncertów muzycznych, wymiany myśli i poglądów na temat kultury i sztuki.
W tle rozbrzmiewa muzyka z lat 70, 80 oraz króluje soul.

Music Caffe  Club Toska zapewnia swoim Gościom

- klimat kameralny – przy wybornej kawie w otoczeniu wygodnych kanap i miękkich poduszek oraz zmysłowej muzyki;

- klimat niekonwencjonalny – w sam raz do przyjacielskich spotkań, przy stukocie kostek lodu, mieszanych drinkach, w klimacie przyciągających podziemi;

- klimat artystyczny – z wysublimowaną rozrywką, tańcem i markowymi alkoholami;

- klimat tytoniowy – wśród przyjaciółek, na ploteczkach, przy papierosie i dobrym drinku.

            Toska to nie tylko clubo-kawiarnia, lecz także styl życia wyjątkowych ludzi – naszych Gości. ). U Nas  panuje zawsze miła, przyjazna atmosfera, klienci cenią sobie ład i porządek oraz wysoką kulturę osobistą naszych na co dzień uśmiechniętych barmanów .Ocena klubu: 10
Komentarze

Komentarz dodał:

Treść:Data: 16-04-2011 01:10

Zdecydowanie najlepszy klub w Kielcach :) Genialna atmosfera, wspaniali ludzie, coś czego nie znajdziecie w zwyczajnej dyskotece czy kawiarni :)

Komentarz dodał:

Treść:Data: 17-02-2011 14:49

Zapraszam do komentowania tego lokalu :)
Shoutbox
Ilość zarejestrowanych użytkowników: 52298
Użytkowników on-line: 22

Zalogowane osoby: brak


Partnerzy