Przypomnij hasło | Zapamiętaj mnie
Opis klubu
Klub:                            UltraViolet
Adres: Kielce, ul. Sienkiewicza 3
Strona www: http://www.ultravioletclub.pl
Kontakt: rezerwacje 518-820-320, manager 693-510-820
Opis:

UltraViolet to ekskluzywny klub muzyczny położony w samym sercu miasta, przy kieleckim deptaku. Klub jest czynny od godziny 18.00 i funkcjonuje jako chillout club, klubo-kawiarnia, o godzinie 21.00 przeradza się w dance club. Żeby wejść do klubu w weekendy trzeba mieć ukończone 23 lata, klub organizuje również w środy i czwartkowe poprawki imprezy studenckie selekcjoner zwraca również uwagę na strój oraz zachowanie klienta. Klub dysponuje największym w regionie 38 metrowym barem wyspowym, z którego serwowane są wszystkie alkohole świata oraz szeroka gama koktajli. Wieczory umilają koncerty na żywo, występy tancerek erotycznych, imprezy tematyczne, pokazy barmańskie oraz muzyka prezentowana przez djów z całej Europy.

Kiedy po raz pierwszy otworzono drzwi UltraVioletu, nikt nie spodziewał się takiego sukcesu. Klub w przeciągu kilku miesięcy stał się gigantem kieleckich imprez. To właśnie tam każdej nocy wędrują rzesze pragnących dobrej zabawy ludzi i turystów odwiedzających nasze miasto.

W tym miejscu nasuwa się pytanie, co tak naprawdę wyróżnia UltraViolet. Czym tak naprawdę przyciąga on gości i czemu wszyscy tam wracają? Wysublimowany wystrój nadaje mu wręcz mistyczny charakter. I to nie tylko magia luster i pełne smaku rozmieszczenie lokalu, ale także wszechobecna gra świateł i cieni przenikająca poszczególne jego regiony. Dominują tu barwy fioletu, błękitu, różu i czerwieni. Miejsce to nie emanuje przepychem, ale nie ma tu też przesadnej skromności. Może właśnie to idealne zbilansowanie tych skrajności kreuje tak wyjątkową atmosferę klubu, w którym każdy czuje się komfortowo.

UltraViolet tętni życiem. Szeroki przekrój przez najnowsze trendy sceny muzycznej w połączeniu z przywołaniem hitów minionych epok pozwalają znaleźć każdemu coś dla siebie. Podczas imprezy znikają wszelkie podziały wiekowe, a niepewność ustępuje uśmiechowi. W przedziwny sposób wszyscy stają się jednością. Goście mają wpływ na tempo prowadzonej zabawy, jak również na wydobywające się zza konsoli dźwięki.

Warto wspomnieć o profesjonalnej obsłudze lokalu. Kelnerki są do całkowitej dyspozycji gości. Gwarantują nie tylko najlepszą obsługą, ale dzięki swojej życzliwości, uprzejmości i chęci pomocy, dają najlepsze świadectwo o ekskluzywności lokalu.  Posiadając szeroką gamę alkoholi, barmani w artystyczny sposób przyrządzają drinki, począwszy od tych tradycyjnych przez egzotyczne, aż do tych, będących wizytówką lokalu.

Na naszej stronie możesz zobaczyć jeszcze więcej www.ultravioletclub.pl, a jak już chcesz rezerwować miejsca to wystarczy zadzwonić na nr tel 518-820-320 i tam dowiesz się wszystkiego.

 

Nasz tygodniowy plan pracy klubu UltraViolet wygląda następująco:

 

Poniedziałek i wtorek

Zorganizowane imprezy zamknięte dla firm i osób prywatnych.

Środa

To noc studencka, w której nieśmiałość ustępuje miejsca odwadze, a szaleństwo bierze górę nad codziennnością. Wyskokowa impreza zamienia zwykły parkiet w nieskończony raj zabawy, w którym taneczne rytmy odkrywają wszystkie najgłębsze zakamarki duszy.

Największe hity światowych list przebojów będą przeplatane licznymi konkursami z atrakcyjnymi nagrodami . Nie zabraknie ogromnej dawki dobrego humoru i uśmiechu.

Czwartek

Ten wieczór to delikatny dotyk niewiadomej, wywołujący dreszcze podniecenia. Bo to właśnie szalejący parkiet dyktuje przebieg imprezy. Tylko tutaj będzie można odnaleźć niesamowita atmosferę uniesienia i dać upust wszystkim zmysłom.

Dzisiaj dominować będzie muzyka rnb, popłyną także polskie i zagraniczne kawałki disco, a nasi barmani zaserwują najlepsze drinki w mieście.

Piątek

Noc pełna erotyzmu, zakazanych myśli i spojrzeń poruszających wyobraźnię… Na parkiet wkradnie się magia pożądania i zniewolenia. Z akompaniamencie zmysłowej samby i rumby rozpalą się gorące serca kobiet, a taniec przy największych hitach światowych list przebojów wprowadzi każdego w stan upojenia.

Sobota

Wyjątkowa mieszanka disco i latynoskich rytmów, płynące zza konsoli najlepszych DJ’ów uczyni tę noc niezapomnianą. To czas najlepszej zabawy do białego rana, gdzie piękne ciała rozgrzanych kobiet, owiane nutą tajemniczości i drapieżności będą kusić tanecznymi ruchami. Elegancki wystrój lokalu i  profesjonalna obsługa pozwolą poczuć się komfortowo i swobodnie. Rytmy najlepszych kawałków disco, popu i reggae gwarantują świetna zabawę i nieprzespana noc obfitującą w wyjątkowe przeżycia.

Niedziela

Wielki powrót niezapomnianych hitów lat70’ 80’ i 90’. Wspomnienie wiecznie żywych filmowych romansów i przywołanie najpoteżniejszych miłości .To niezapomniana podróż w czasie przez światowe listy przebojów z ostatnich 30 lat. Dzisiaj każda kobieta zamienia się w damę ,a każda nowo nawiązana znajomość zaczyna tworzyć swoja własną historię.Ocena klubu: 8.1
Komentarze

Komentarz dodał:

Treść:Data: 22-03-2012 14:17

test

Komentarz dodał:

Treść:Data: 17-02-2011 14:47

Zapraszam do komentowania tego lokalu :)
Shoutbox
Ilość zarejestrowanych użytkowników: 52269
Użytkowników on-line: 19

Zalogowane osoby: brak


Partnerzy